Підключитися

Для підключення до мережі обміну трафіком IF-IX насамперед необхідно фізичне з’єднання. Воно здійснюється за рахунок Учасника до найближчої точки присутності IF-IX.

Точка фізичного з’єднання визначається для кожного Учасника окремо так, щоб витрати для нього були мінімальними. Можливі точки фізичного з’єднання є як у м.Івано-Франківську, так і у інших населених пунктах області.

Виділення будь-якої кількості 1G портів на комутаторі Мережі обміну – безкоштовне.Виділення 10G порта на комутаторі Мережі обміну – обговорюється індивідуально.

Для підключення Учасник також надає свій SFP/SFP+ модуль для встановлення в комутатор Мережі обміну.

Взаємодія між Учасниками здійснюється за протоколом BGPv4.
Для організації BGP взаємодії, необхідно, щоб в учасника була наявна власна Автономна система (AS) і блок IP адрес, відповідним чином пов’язаний з AS в базі даних RIPE.

Також Мережа обміну трафіком IF-IX надає своїм Учасникам можливість використовувати приватні транспорти (VLAN) між учасниками будь-якої з точок присутності, використовуючи стандарт 802.1Q.

За відсутності в учасника автономної системи та блоку адрес, учасник може скористатись тільки послугою приватного транспорту (VLAN).

Швидкість доступу Учасників до ресурсів один одного при взаємодії за протоколом BGPv4 обмежена тільки швидкістю фізичного з’єднання.
Щомісячна абонплата при взаємодії за протоколом BGPv4 відсутня.

Умови використання приватних транспортів (VLAN) обговорюються індивідуально.

Для підключення до Мережі обміну напишіть листа на noc@ix.if.ua , в якому вкажіть назву компанії, прізвище та ім’я контактної особи, контактний номер телефону. В найкоротший час ми зв’яжемось із Вами для узгодження деталей.